יער עין חמד

המדריך המקיף לפרחים לחתונה

עין חמד אירועים

כמה פרחים צריך בחתונה?

השאלה הזו. היא שאלה טובה מאוד, משום שבלי לשים לב אנחנו עושים שימוש רב בפרחים כשמדובר באירוע כמו חתונה, ולמה? כנראה כי פרחים מחזירים אותנו לתחושה של יופי וטבע, הצבעים הססגוניים מדגישים לנו את שלל הגוונים והאפשרויות שעוד נכונים לנו בדרכנו כזוג בשנות הנישואין הראשונות. בנוסף, הפרחים מעידים על התחדשות מתמדת שזוהי תחושה שכל זוג היה רוצה לאמץ לעצמו. והכי חשוב- פרחים מעידים על פריחה- אין ספק ששלב החתונה מביא אתו יכולת לפרוח יחד ולבנות במו ידינו את הבית עליו תמיד חלמנו. בנוסף לזה, הפרחים משתלבים באופן מושלם בגני אירועים, כאשר האירוע כולו טובל בירוק, הפרחים משלימים את המראה הטבעי והססגוני. כך מתרחש גם אצלנו- בעין חמד אירועים האירוע כולו מלא בצבעי פריחה רכים והפרחים מוסיפים תחושה נעימה ואצילית. אז לאיזה פרחים בדיוק צריך לדאוג? הכנו לכם כאן המלצות חשובות לכל המקומות בהם משולבים פרחים במהלך החתונה.

שולחנות מעוצבים

שולחנות מעוצבים הם המראה הראשון שתופס את העין מיד בכניסה למתחם האירוע. כאשר השולחן מסודר ומעוצב בצורה נאה ומכובדת הוא מזמין את האורחים לשבת ולהישאר. ישנם שלל אפשרויות לשולחנות מעוצבים ובכל זאת, כמעט בל האפשרויות תוכלו לראות שמשולבים פרחי נוי בסידור השולחן. את הפרחים ניתן לשלב בתוך כלי זכוכית- אגרטל או כלי זכוכית סגור ולהניח במרכז השולחן. כלי הזכוכית יהיו בדרך כלל גדולים במיוחד וידגישו את הפרחים בעזרת נוכחותם. בנוסף לכך ניתן לשלב פרחים בחובקי המפיות, חובקי הכוסות או חובקי הסכו"ם, כמובן מומלץ לבחור סוג חובקים אחד. בנוסף לכך, ניתן לפזר עלי כותרת במרכז השולחן, סביב כלי הזכוכית וזה יתן עוד נגיעה עיצובית למראה השולחן. בכל העיסוק עם עיצוב השולחנות חשוב לבחור צבעים שהוחלט עליהם מראש כצבעים שיופיעו באירוע ניתן לבחור שניים- שלושה צבעים והגוונים שלהם ישתלבו בכל אחד מהפריטים המעוצבים באירוע. בכדי לעשות שימוש בפרחים לעיצוב השולחנות ניתן להשתמש בפרחים אמיתיים או בפרחים מעוצבים מפלסטיק, ישנם פרחים מדומים שנראים אמיתיים. מומלץ לבצע שיטוט קל ולהזמין במחיר מוזל מחו"ל או מהארץ וכך להיות מוכנים מראש עם מלאי פרחים זהים בעלי גוון דומה לעיצוב השולחנות.

זר לכלה

נתחיל מהעובדה החשובה שהכנת הזר לכלה נעשית על ידי פרחים אמיתיים בלבד ובדרך כלל מומלץ לתת לאדם מקצועי לעצב את הזר. זר לכלה הוא השקעה חד פעמית שווה במיוחד משום שהזר מדגיש את העדינות של הכלה והוא יופיע בכל התמונות באופן בולט. בנוסף לכך, הזר מוסיף נגיעות של צבע עדינות למראה המלכותי של הכלה וכן, כל כלה חולמת על זר יפיפה לצילומי החתונה. חשוב לדעת שגם לאחר החתונה ניתן לייבש את הזר ולשמור אותו למזכרת מהיום הגדול. כאשר מדובר על זר לכלה צריך להכיר את סוגי הזרים השונים, ישנם זרים קצרים ורחבים בעלי שטח פנים רחב יותר של פרחים, לעומתם ישנם זרים צרים וארוכים שבהם ניתן דגש גם על העלים שעוטפים את הזר מצדיו. ניתן להתאים את צבעי הפרחים לצבעים שיופיעו באירוע עצמו אבל לא בהכרח. 

פיזור עלי כותרת

פיזור עלי כותרת על השביל המוביל לחופה הוא מנהג מוכר שניתן לראות אותו בחתונות רבות. השושבינים מקבלים סלסלות קש קטנות מלאות בעלי כותרת בצבע אחיד או בצבעים שמשתלבים זה בזה, השושבינים צועדים בשביל המוביל לחופה ומפזרים בנדיבות את עלי הכותרת, כך שהשביל הלבן מתמלא בנגיעות צבע עדינות. עלי הכותרת המיועדים לכך צריכים להיות בצבעים בהירים כמו- ורוד, סגול, תכלת וניתן לשלב גם צבעים נועזים יותר אבל לא מומלץ לערבב בין צבעים בהירים לצבעים כהים. אם אתם מעוניינים ללכת על צבע כהה, בחרו צבע אחד כהה שיהיה אחיד לכל עלי הכותרת. בדרך כלל נעשה שימוש בעלי כותרת אמיתיים אך ניתן באותה מידה גם להשתמש בעלי כותרת מיובשים. המראה החגיגי של הילדים הלבושים היטב מפזרים את עלי הכותרת הרכים, נצרב למשך שנים רבות.

קישוט רכב הכלה

רכב הכלה שלאחר החתונה משמש את החתן והכלה מוכר כרכב מקושט בסרטים בצבעים בהירים שניתן לשלב בו פרחים צבעוניים. כאשר מדובר בקישוט רכב מומלץ להשתמש בפרחים מדומים משום שמהירות הנסיעה עלולה לפגוע בנראות היפה של פרחים אמיתיים. ניתן להזמין כמה חודשים מראש פרחים מדומים בצבעים בהירים עם עלים ירוקים ובבוא היום המיוחל לקשט את הרכב בעזרת סלילי הפרחים שרכשתם. הפרחים המדומים מגיעים כסליל ארוך של כמה מטרים וניתן לחתוך אותו בהתאם לדרך בה תרצו לקשט את הרכב. ניתן להתאים את צבעי הפרחים לצבעי זר הכלה וכך ליצור הרמוניה בין הצבעים.

סידור פרחים מקצועי

חשוב לזכור שבכל הנוגע לסידורי פרחים ישנם אנשים שלמדו זאת באופן מקצועי וישמחו להיות לכם לעזר בימים העמוסים שלפני החתונה. אדם מקצועי שמבין בסידורי פרחים ועיצוב אירועים יוכל להוריד מכם התעסקות עם הרבה מאוד פרטים קטנים בימים שלפני החתונה. הזמן שלכם חשוב ויקר, נצלו אותו בכדי להירגע יחד ולהתכונן לעתיד שמצפה לכם. אצלנו בעין חמד אירועים תוכלו לקבל מידע אודות זוגות שבחרו לקחת איש מקצוע או לעצב בעצמם. יש לנו ניסיון ומקצועיות רבה בכל הנוגע לעיצוב האירוע שלכם, במיוחד אם תמיד חלמתם שיתקיים בגן אירועים עם מראה ירוק עוצר נשימה.

מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram

עוד מהבלוג...

חתונה באור יום

יתרונות של קיום חתונה בשישי אחה"צ

תכנון חתונה הוא מסע מרגש מלא בבחירות והחלטות. בין ההחלטות הללו, החלטה אחת שיש לה חשיבות משמעותית היא בחירת היום והשעה לחגיגה המיוחדת שלכם. בעוד

חתונה בטבע מעוצבת

עיצוב ודקורציה לאירוע ביער

תכנון אירוע בלב הטבע, מוקף ביופיו השליו של יער, יכול להיות חוויה קסומה באמת. בין אם מדובר בחתונה, בילוי תאגידי או חגיגה מיוחדת, יצירת האווירה

חולמים על חתונה בטבע?

דברו איתנו