יער עין חמד

איך תשתפו את המוזמנים בחתונה שלכם ?

חתונת שישי בצהריים

חתונת שישי 

החלטתם ללכת על חתונת שישי בצהריים? בחירה מצויינת! עכשיו ניגשים למלאכת ארגון החתונה, חתונה כזו מאופיינת כחתונה יצירתית שמשלבת בתוכה אפשרויות שונות של אינטרקציות בין המוזמנים לבין בעלי האירוע. ריכזנו עבורכם מספר הצעות כיצד ניתן לשתף את האורחים שלכם בחתונה המיוחלת. 

מתחילים בהזמנה

קריאה ללקיחת חלק באופן יצירתי באירוע עצמו, יכולה להתחיל כבר מההזמנה. בהזמנה ניתן לשלב בקשה להגיע לאירוע עם פריט בצבע מסוים או עם פריט משמח ולא רגיל- כמו כובע רחב שוליים, או מניפה קטנה. כאשר משלבים בהזמנה בקשה מעין זו, מומלץ לשים לב שמטרת הבקשה היא ליצור התרגשות וסקרנות של המוזמנים לקראת האירוע וחשוב לשים לב שהעלות של הפריט המבוקש תהיה סבירה וניתן יהיה לרכוש אותו בחנות קרובה לבית. הבקשה להגיע עם פריט ייחודי היא דרך נפלאה למיתוג האירוע שלכם כאירוע ייחודי ומעניין ששווה להתאמץ בשבילו.

חלוקת תפקידים

ההמלצה השנייה היא חלוקת תפקידים קלה בין באי האירוע. כמובן איש אינו אוהב להיות בעל אחראיות גדולה מדי כשמדובר באירוע שאיננו שלו, אך אנשים אוהבים להרגיש תחושת שותפות ושייכות. במיוחד אם מדובר באנשים בעלי קרבה מיוחדת לחתן ולכלה. לכן מומלץ לחלק תפקידים 'קטנים' לאנשים שאתם מעוניינים לחלוק להם בחתונה כבוד מיוחד. איך עושים את זה? כחלק מההתארגנות לחתונה, שבו שניכם, החתן והכלה, עם דף לבן וכתבו עליו שמות של אנשים או קרובי משפחה שהייתם רוצים לומר להם תודה מיוחדת במהלך החתונה, זה יכול להיות סבא/ סבתא, דוד/ה או כל אדם קרוב שליווה אתכם במשך החיים והייתם רוצים להביע את הערכה אליו במעמד זה. חשוב להדגיש- שהמשפחה הקרובה, הורים ואחים ואחיות לא נמנית ברשימה זו משום שהם האנשים הקרובים ביותר וההערכה שלכם כלפיהם תהיה סמלית מידי אם תתנו להם תפקיד קטן כזה או אחר. אז אתם יושבים עם דף לבן ומתחילים למלא אותו בשמות, כתבו שניכם יחד בין 15 ל20 אנשים שהייתם רוצים להביע כלפיהם הערכה. לאחר שהדף מלא קראו את השמות וכתבו ליד כל שם באיזה מידה הייתם רוצים לחלוק כבוד לאותו אדם, 2- חשוב לכם לחלוק לו כבוד, 1- רוצים מאוד לחלוק לו כבוד- אין מצב שלא. תתנו לכל אדם מספר בין 1 ל2 ותקבלו מדרג בין האנשים. לצד הרשימה הזו ערכו רשימה של התפקידים שניתן לתת לאותם אנשים במהלך החתונה, כמו לדוגמא: אמירת ברכה תחת החופה, הובלת הטבעת לחופה, ליווי החתן או הכלה ביום החתונה, ארגון מחווה מיוחדת מהחברים לחתן והכלה ועוד. שימו לב שישנם תפקידים שניתן לשבץ בהם מספר אנשים, כמו לדוגמא- אמירת ברכה תחת החופה וכמובן שניתן להוסיף תפקידים יצירתיים ומצחיקים ככל העולה על רוחכם ובהתאם לסגנון החתונה בה אתם מעוניינים.

שיתוף המוזמנים באופן ייחודי בחתונת שישי בצהריים

כאשר מדובר בחתונת שישי בצהריים ניתן לשתף את האורחים בצורה לא רגילה משום שהאווירה בחתונה כזו היא שונה לחלוטין. השעה שונה, מזג האוויר שונה, יום שישי מתנהל בנחת משאר ימות השבוע. בנוסף לכך האנשים של הבוקר הם לא אנשי הערב. בערב ישנה אוירה רשמית ובבוקר האווירה הרבה יותר משפחתית ומחבקת במיוחד כשמדובר באירוע שמתקיים בגן אירועים ולא באולם. ניתן לשתף את האורחים בכך שכבר בכניסה לאירוע יקבלו האורחים פריט דומה שמחלק את האנשים לקבוצות- לדוגמא: צד החתן וצד הכלה או חברים ומשפחה וכן הלאה. הפריטים ילוו את החתונה מתחילתה ועד סופה ויצרו בקלות נושאי שיחה בין האורחים וכך האוירה תהיה משפחתית ונעימה.

שיתוף הילדים בחתונה

ישנן שתי תפיסות רווחות לגבי הגעת ילדים לאירוע. ההורים בדרך כלל יעדיפו להזמין בייביסיטר ולנצל את היציאה לאירוע, לזמן חווייתי מבחינה זוגית וחברתית. לעומתם, החברים והמשפחה שמגיעה לאירוע ישמחו לראות את הילדים הרכים גדלים וליצור עמם קשר. כאשר מדובר בחתונה בשעות הערב, ההכרעה ברורה: ההורים יעדיפו להזמין בייביסיטר ולא לשבש את סדר היום לילדים. לעומת זאת כשמדובר בחתונת שישי בצהריים ההכרעה תהיה ברורה לכיוון השני- ההורים יעדיפו להביא את הילדים איתם משום שמדובר בשעות נוחות לילדים בהן הם מלאי מרץ ורצון לעשייה. צריך לקחת בחשבון שחתונה שמתקיימת ביום שישי היא בהכרח חתונה עם הרבה יותר ילדים מחתונה רגילה ולכן חשוב לתת גם לילדים מענה באירוע. כאשר הילדים נינוחים, ההורים גם כן. סוג המענה שניתן לתת הוא על ידי תפקידים מיוחדים לילדים, התפקידים יכולים להיות- שושבינים (ילדים שלוקחים חלק בליווי הכלה לחופה), חיבור שיר לחתן והכלה, העמדת עמדות יצירה לילדים ועוד. בנוסף לכך ניתן להכין מראש את הילדים בלבוש תואם, כך שכל בנות המשפחה יהיו עם שמלות תואמות ובני המשפחה גם כן. הילדים ירגישו שייכות מיוחדת לאירוע ויהיו נרגשים יחד עם הוריהם.

מקום מומלץ לחתונת שישי בצהריים

אין ספק שמיקום החתונה לוקח חלק מרכזי ביצירת אווירה לחתונה שלכם. כאשר מדובר על חתונת ערב באולם סגור, הכל חשוך מסביב, נוצרת אווירה שונה לעומת חתונה בצהרי היום, בגן אירועים שמשלב יופי, אסתטיקה, טבעיות והרבה שמחה. אצלנו ביער עין חמד תוכלו לקבל את כל הטוב הזה בחבילה אחת. החתונות שמתקיימות אצלנו מלאות בכיף ובאווירה טובה ואין ספק שחתונת שישי בצהריים עולה על כולנה.

 

מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

עוד מהבלוג...

חתונה באור יום

יתרונות של קיום חתונה בשישי אחה"צ

תכנון חתונה הוא מסע מרגש מלא בבחירות והחלטות. בין ההחלטות הללו, החלטה אחת שיש לה חשיבות משמעותית היא בחירת היום והשעה לחגיגה המיוחדת שלכם. בעוד

חתונה בטבע מעוצבת

עיצוב ודקורציה לאירוע ביער

תכנון אירוע בלב הטבע, מוקף ביופיו השליו של יער, יכול להיות חוויה קסומה באמת. בין אם מדובר בחתונה, בילוי תאגידי או חגיגה מיוחדת, יצירת האווירה

חולמים על חתונה בטבע?

דברו איתנו