כל הדברים שלא ידעת על אירועים בטבע

וגם – מה שידעת על גן אירועים בטבע הולך להשתנות

תעשיית האירועים משתנה לנגד עינינו במהירות, ורק מעטים מודעים לכך.
ראשית, דרישות הלקוחות הולכות ומתמקדות. בעלי האירועים יודעים מה הם רוצים, והם גם מיטיבים לבטא זאת.

זוגות שמתכננים חתונה, הורים המבקשים לערוך בר או בת מצווה, מנהלים שהחליטו לפנק את עובדיהם במסיבת פורים, מבינים שההיצע גדול, שיש תחרות בריאה בענף, ושבעקבות כך חלו שינויים משמעותיים לטובה. גן אירועים בטבע הוא כבר מזמן לא 2 עצים ע"י שער הכניסה, מזרקה בבריכת אבן סמוך לשביל, וענני זבובים שמתבדחים על חשבון שתי המלכודות שהונחו על העץ, וכן, גם על חשבונכם.

מי שרוצה לשרוד בענף, מי שלוקח את לקוחותיו ברצינות, חייב להשתנות, לעיתים תוך כדי תנועה.

אם כך, מה נשתנה?

הגישה, לא מדובר בשביל הגישה, אלא בגישה אל הלקוחות. בעלי גני האירועים המובילים, השכילו להבין, שמי שלא מתקדם, צועד בזריזות לאחור.

ואז הם שינו את חוויית המזמין והמוזמן, מן הקצה אל הקצה.

לקוח מרוצה, מבחינת בעלי גני האירועים, נמצא בשני מעגלים: המזמין, בעל האירוע, והמוזמן, שאינו משלם ישירות לבעל המקום, אך מהווה את המסה הקריטית של הנחשפים לחווייה, והם אלה אשר יפיצו את החווייה האישית שלהם הלאה, ויהוו שגרירים, לטוב ולרע, של בעלי המקום.

בעלי גני האירועים הראויים לשמם, שמים את שני מעגלי הלקוחות הללו במרכז תשומת לבם. מטרתם היא לרצות את כולם. עכשיו יש שירימו גבה: לרצות את כולם? אין דבר כזה!

בוודאי שיש. המובילים שבין גני האירועים עושים זאת מידי ערב, ולאחר שהצבת רף גבוה, אין לך ברירה אלא לעבור אותו בכל אירוע מחדש, ואף להרים אותו מידי פעם בעוד טיפה. רק כך, הם יודעים, אפשר להישאר בשורה הראשונה, ולשמור על השם הטוב ולהציע לאורחים מגשי אירוח מהשורה הראשונה.

אז הם השקיעו מחשבה, יצירתיות, למידה וניסיון, והפכו את גני האירועים למשהו אחר.

החורף הישראלי, המגיע לביקור שנתי קצר, מותיר את רוב השנה כמתאימה לעריכת אירועים בטבע. הלקוחות, על שני מעגליהם, הולכים ונחשפים אל המהפך הדרמטי שחל בתחום.

גן אירועים בטבע כזה שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו, מספק היום מעטפת מושלמת, המאפשרת לקבל אתכם לפגישת היכרות בקצה האחד, ולהוציא בקצה השני, בסיום האירוע, אתכם, כמו את מאות המוזמנים שלכם, מרוצים ומחייכים.

וזו לא קלישאה, רק בעליו של גן אירועים בטבע, מבין את משמעות ההכרזה הזו.

בואו, תתרשמו, תראו בעצמכם את ההבדלים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *