גני האירועים הטובים בטבע

הקונספט של חתונה בטבע מחוץ לאולם סגור, אופיינית למדינה כשלנו, בה מאפשר זאת מזג האוויר, במשך רוב השנה.

גני האירועים הטובים בטבע

מדוע מהווה חתונה בטבע אופציה מועדפת?

בשנים האחרונות ניכרת מגמה של התפתחות והתאמה של גני אירועים רבים, לצרכים ולציפיות של הלקוחות. גני האירועים הטובים בטבע, יודעים לשלב שילוב מקסימלי בין היתרונות הגלומים באולם מקורה וסגור,
לבין התחושה של חיק הטבע, מראות, ריחות, שקט, נוף, מים זורמים וצמחיה כפרית.

המקצוע שלהם הוא, להביא את מיטב הפינוקים, העיצובים, הריהוט, התפריטים והאסתטיקה מהשורה הראשונה, אליכם, בכל פינה בה תבחרו לשבת בגן האירועים. אבל נלך ברשותכם צעד אחד לאחור, אל הרגע המאושר בו החלטתם למסד את אהבתכם, את הקשר המיוחד ביניכם. בשלב זה יודעים ההורים, החברים ואולי החברים לעבודה.

מכאן ועד הפקת החתונה, לפניכם מסלול מלא אתגרים. חלקם פשוטים ואחרים מורכבים יותר. השאלה הראשונה היא, כמובן, מתי? יש תאריך ספציפי ידוע ומועדף? או משהו יותר מעורפל, כגון: "בחורף הבא", "בסוף שנת הלימודים", "אחרי מבחני מועד ב'", וכד'.

השאלה השניה היא, איפה? ולשם כך צריך להצטייד בנתון מוערך שהוא "כמה?". כלומר: מה מספר המוזמנים המוערך שלכם? לשם כך ייתכן שתצטרכו לשבת מול רשימות, לקבל התייחסות ממשפחה קרובה, להיכנס לשמות שלא את כולם אתם מכירים היטב.

בשלב זה אין צורך לצמצם, אלא להפך, להרחיב ככל הניתן את הרשימה הפוטנציאלית, כדי להגיע למספר מקסימלי של מוזמנים, בהנחה שפרטיהם וכתובותיהם ידועות, ואין מניעה שיגיעו אם וכאשר יוזמנו.

מאידך, צריך להעריך גם את המספר המינימלי המחייב. ועם זה אפשר לקבוע פגישה וללכת לפגישות בגני האירועים, לא יותר משניים-שלושה בערב, מחשש עודף אינפורמציה.
זוהי החלטה מכרעת. גן האירועים, מיקומו, איכותו, נסיונו, האופציות שהוא מעמיד בפני בעלי האירוע ומוזמניהם, ובעיקר – הגישה של צוות גן האירועים.

כשאתם מדברים על חתונה בטבע, אתם מדברים על בחירה נכונה של המיקום. יש שיעדיפו את הטבע בהגדרתו הקרובה ביותר למציאות.
כלומר: מטע זיתים עם תשתית מינימלית, נקי מציוד בדרך כלל, שבו יש להשקיע מאמץ מסוים כדי להביאו למצב מתפקד וראוי.
אחרים יעדיפו ללכת על גן אירועים, ולשם כך יש לבדוק, איזה הם גני האירועים הטובים בטבע.

חתונה בטבע לא חייבת לכלול שביל גישה קופצני וחשוך, צעידה על עקבים בחול ובאבק, וישיבה על כסאות פלסטיק מתנדנדים, על קרקע לא יציבה,
כשעלים נושרים אל תוך הקבבונים, שהצלחת ללקט ממזנון ההגשה המאולתר בקצה השטח. גני האירועים הטובים בטבע, הם התשובה המתבקשת, והשילוב החכם והמדויק, בין חתונה לבין טבע.
אל תשכחו כשתתחילו לבדוק, היכן תרצו לציין את האיחוד ביניכם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *