איך מתכננים חתונות בטבע

איך מתכננים חתונות בטבע ויוצאים מזה בשלום? אם מעולם לא הייתם נכחתם באירוע חתונה בטבע אתם באמת לא יודעים מה הפסדתם. החדשות הטובות הן שהאירוע שלכם יכול להיות אחרת.

איך מתכננים חתונות בטבע

איך מתכננים חתונות בטבע הירוק והפורח בעין חמד

חתונה בטבע מתחת לכיפת השמיים הנה שונה ומיוחדת בדרכה בהשוואה לכל אולם אירועים אחר אליו תוכלו להגיע ולערוך בו את יום החתונה שלכם. כך, כאשר מדובר בחתונה בטבע מתחת לאור הירח, אין ספק כי מדובר כאן בקונספט שונה לגמרי.

אירועים בלב הטבע בעין חמד הם ללא ספק ייחודיים. אם טרם יצא לכם לבקר בעין חמד, זו הזדמנות פז עבורכם לעשות זאת, בייחוד לאור העובדה שגן האירועים עין חמד זכה לעיצוב טבעי מרהיב ביופיו – הטבע בכבודו ובעצמו.

לא בכל יום אתם זוכים לראות זוג אוהבים מתחתן בטבע השקט והרומנטי המוקף בשטח ירוק, פורח ומלבלב. אך אם תהיו מוכנים לתת לקח צ'אנס, יהיה באפשרותכם לתאם פגישה ראשונית ולהגיע לראות בעצמכם במה מדובר.

הזכות שלכם להתחתן בטבע

אם החלטתם לערוך את החתונה שלכם מתחת לכיפת השמיים, נפלה עליכם זכות גדולה לעשות זאת, שכן לא רבים האנשים שבוחרים בחתונה בטבע. (כנראה שהתרגלנו לשגרה רגילה ורוטינה מעט משעממת).

הקונספט של חתונה בטבע בהחלט ייחודי ובדיוק לשם כך החתונה שלכם יכולה להיות שונה ומיוחדת בדרכה ביחס לכל אירוע אחר בו נכחתם בתור מוזמנים לאירוע חתונה, מסיבת מצווה, או אירוע עסקי מסוג זה או אחר. אנו מזמינים אתכם להתרשם מכל מה שיש לשמורת הטבע עין חמד להציע עבורכם ביום מיוחד זה.

אם טרם ביקרתם בגן האירועים שלנו, אתם מוזמנים להתרשם גם מהסיור הווירטואלי שלנו באתר ולראות עד כמה באמת גן האירועים עין חמד יכול לספק לכם קורת גג אחת ובית לכל האירועים שלכם, בייחוד כאשר מדובר בחתונה קטנה מתחת לכיפת השמיים ולאור הירח.

הפעם זו ההזדמנות שלכם לקום ולראות במו עיניכם עד כמה באמת כדאי לכם להתחתן בטבע בעין חמד. אנו מבינים עד כמה חשוב לכם הזמינות והנגישות למקום, מקומות החניה, הקונספט הקולינרי ומנות הגורמה של השף בעין חמד, סדר וארגון מקומות הישיבה ועוד ועוד. אתם חייבים להפסיק לדאוג כל כך. אנו בעין חמד נדאג לקחת על עצמנו את עבודת הנמלים על מנת שאתם תוכלו להתרכז בדברים החשובים ביותר, ההכנות לקראת יום החתונה הקרב ובא שלכם.

למידע נוסף על תכנון חתונות בטבע התקשרו 052-9095450

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *