/, חתונה קטנה בטבע/חתונה קטנה בטבע – פשוט, להתחתן.

חתונה קטנה בטבע – פשוט, להתחתן.

חתונה קטנה בטבע – אנחנו מזמינים אתכם לחוויה רצופה של עונג וכיף,

למרגלות הרי ירושלים בליווי האוויר הנעים שינגן על האווירה לאורך כל האירוע.

גן אירועים עין חמד ממוקם במיקום עוצר נשימה,

אחראי על שמחות של זוגות רבים ונהנה לבצע את עבודתו נאמנה לאורך שנים!

 

יתרונות חתונה קטנה בטבע

לחתונה קטנה בטבע קיימים יתרונות רבים,

כדי שתהיו בלב שלם עם ההחלטה שלכם, הכנו לכם כמה נקודות:

  1. נחקק בזיכרוןכל אדם שאנחנו מכירים הולך לאירוע משמח כזה או אחר למעלה מפעמיים בשנה, במצב כזה, קשה להיזכר של מי היה איפה ומה היה מתי. כאשר מבצעים את החתונה בחיק הטבע הנפלא, האירוע מקבל מעטפת מיוחדת ומרעננת שתישאר חקוקה בזיכרון של כל אחד מהאורחים שלכם, והכי חשוב, בזיכרון שלכם!
  2. תפאורה מהסוג הטוב ביותר: בניגוד לגן או אולם אירועים כזה או אחר, אשר יכול לבחור בקונספטים עיצוביים רבים ולבצע אותם עליכם- במקרה של חתונה קטנה בטבע המצב הרבה יותר פשוט וטבעי, מן הסתם. התמונה הנהדרת של הרי ירושלים בליווי צמרות העצים הנפלאים בגן שלנו עוצר נשימה לכל אחד ואחד שמגיע אלינו, ולא בכדי. גן אירועים עין חמד ממוקם בצמוד לגן לאומי עין חמד, שמכיל בתוכו מגוון עצום של מקומות מעוררי השראה ומדהים את העוברים בו כל פעם מחדש.
  3. תאורה מהסוג שאי אפשר לקנות: אלפי זוגות בשנה מחפשים איך להבדיל את טקס החופה שלהם, אלפי זוגות מחפשים את האווירה הרומנטית המיוחלת כלכך בקרב הזוגות המתחתנים, ובכן, התשובה שוהה באוויר, וכך היא תמיד הייתה. אור הירח הקסום בליווי פיזור נהדר של כוכבים, מעניקים סימפוניה לעיניים ששום אחראי תאורה לא יוכל להעניק לכם. מניסיון. גן אירועים עין חמד מתהדר בירח מרשים בכל לילה מחדש, ומלווה זוגות רומנטיים אל החופה בגאון ובשמחה.

אז כן, חתונה קטנה בטבע בגין אירועים עין חמד זו בהחלט התשובה הנכונה ביותר.

צור קשר כאן

או במספר: 0529095450

Itamar1949@gmail.com

בטבע אין מקום לדאגות.

מקומות לחתונה בטבע

By |2017-02-20T13:40:10+00:00ספטמבר 15th, 2015|Blog, חתונה קטנה בטבע|0 Comments